HAKKIMIZDA

KURULUŞUMUZ HAKKINDA

KOPUZLAR REKLAM;

2009 yılından beri Rize'de faaliyet gösteren firmamız, kurulduğu günden bugüne inşa ettiği yüksek standartlardaki uygulamalar ile sektöründe adından söz ettiren bir firma haline gelmiştir.

Dört kardeşin bir araya gelerek kurmuş oldukları Kopuzlar Reklam, Reklam sektörüne başta Rize ve yakın bölgesi olmak üzere faaliyetlerine başlamış, kısa sürede sağlam adımlarla sürekli değişim ve gelişim göstererek günümüzde Türkiye'nin bir çok ilinde büyük projelere imza atmıştır.

Kopuzlar Reklam, bununla da sınırlı kalmayıp gerçekleştirdiği prestijli projeleri ile Türkiye'nin yenilenen mimarisine artı değerler katmanın grur ve heyecanını yaşamaktadır. Sunduğu kalite ile, tabela ve reklama yatırım yapıp görselliğe önem verenlere en doğru seçimleri sunmaktadır.
Ayrıca tabela ve reklam projelerinin yanında kurumsal projelere de imza atan Kopuzlar Reklam, yapmış olduğu kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyeti odaklı misyonu ile kurumsal firmalarında ilk tercih ettiği firmalar arasında yer almaktadır.

20 Yıllık tecrübeli çalışan kadromuz ile daima en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.
Kopuzlar reklam olarak ilklerin öncüsü olmak ve 20 yıllık tecrübemizle bu ilkleride sizlerle paylaşmanın gayreti ve mutluluğu içerisindeyiz...

Alanında ilklerin öncüsü olan firmamız, 20 yıllık tecrübesini sizlerle paylaşmaktan grur duyuyor...

Yukarı