Loading

TABELA SİSTEMLERİ

Tabela Sistemleri

Işıklı ve ışıksız tabela; Yapımında bir çok malzeme kullanılan Tabelanın görsel olarak göze hoş gelen, insanları cezbeden bir çok çeşitleri mevcuttur. Bu tabela çeşitlerinden bazıları “Işıklı ve Işıksız Tabela” çeşitleridir.

Işıklı Tabela Nedir? Işıklı Tabelayı Kısaca Tanıyalım!

Işıklı Tabela denildiği zaman ilk aklınıza gelen loş ışıkları olan göze hoş gelen tabela çeşitleridir.

Işıklı Tabela, görselliği artırmak amacı ile yapılışında farklı ışık türleri kullanılarak üretilen tabela Modellerinden biridir. Dış mekanlarda, Bina girişlerinde, Çatılarda Kullanıldığı gibi İç Mekanlarda da oldukça kullanım alanı geniş olan bir tabela modelidir.

Işıksız Tabela Nedir? Kısaca Işıksız Tabela Tanımı!

Işıksız Tabela, ışıklı tabelaya gibi gece kullanımından çok gündüz öne çıkan tabela çeşididir. Genellikle aydınlık ortamlarda kullanılan veya ışıklı tabelaya ihtiyaç duyulmayan mekanlar da tercih edilen tabela çeşididir. Işıksız tabelalar, pleksi ışıksız tabela, vinil ışıksız tabela, paslanmaz ışıksız tabela, dekota ışıksız tabela, ahşap ışıksız tabela vb. çeşitlere sahiptir.

Işıksız tabelalar, devletin bazı sektörler için uyguladığı ışıklı tabelaya izin vermediği durumlarda da kullanılmaktadır.

Işıksız Tabela; gün ışığında görebileceğimiz alanlarda kullanılan tabela modellerinden biridir. İhtiyaç duyulması durumunda her alanda kullanımı uygundur.

Işıklı ve ışıksız tabela yapan firmalardan isteyebileceğiniz çeşitlerinden bazıları şöyle;

Kabartma Kutu Harf
Dijital Baskı
Folyo Kesim Yazı

İletişim Bilgilerimiz

  • Cumhuriyet Cad. No:320/A
    Merkez / RİZE
  • +90464 214 3896
  • info@kopuzlarreklam.com

Biz Kimiz?

Kopuzlar Reklam  olarak, reklamcılığın gücünü kullanarak müşterilerimize etkileyici ve özgün çözümler sunuyoruz. Reklam ve tabela sektöründe yeni bir soluk getiren firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun tasarımlar ve kaliteli ürünlerle hizmet vermektedir.

Arşivler

Görüntülenecek bir arşiv yok.

Kategoriler

  • Kategori yok

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)